Darmowe wydłużenie gwarancji

Produkty Movano i Mitsu mają wydłużoną, nawet 30-miesięczną, gwarancję poprawnego działania. Wystarczy, że klient końcowy w ciągu 60 dni od daty zakupu zarejestruje numer seryjny produktu na stronie internetowej producenta www.movano.global albo www.mitsu.global, a podstawowa gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowych 6 miesięcy.

Których produktów dotyczy darmowe wydłużenie gwarancji?

baterii do laptopów (Movano Premium i Mitsu)
zasilaczy do laptopów (Movano i Mitsu)
zasilaczy samochodowych do laptopów (Movano)
zasilaczy do LCD (Movano)
ładowarek do tabletów (Movano i Mitsu)

Aby klient miał pewność, czy wybrany produkt jest faktycznie objęty możliwością wydłużenia gwarancji, przy każdym takim produkcie podajemy na stronie odpowiednią informację w opisie produktu.  

Okres ograniczonej gwarancji producenta i wydłużonej gwarancji

A – Baterie Ograniczona gwarancja producenta na działanie produktu przy odpowiednim użytkowaniu produktu to 24 miesiące, z wykluczeniem gwarancji na pojemność ogniw, która wynosi 12 miesięcy. Klient końcowy dokonując rejestracji baterii wydłuża gwarancję na pojemność ogniw o dodatkowych 6 miesięcy.  

B – Zasilacze i ładowarki Ograniczona gwarancja producenta na działanie przy odpowiednim użytkowaniu produktu to 24 miesiące. Klient końcowy dokonując rejestracji zasilacza/ładowarki wydłuża gwarancję o dodatkowych 6 miesięcy.  

 

Jak to działa?

Produkty objęte możliwością wydłużenia gwarancji zawierają karty gwarancyjne ze szczegółowym opisem. Poniżej przedstawiamy w skrócie, co klient powinien zrobić, aby gwarancja została wydłużona. Uwaga – poniższe kroki należy wykonać w ciągu 60 dni od daty zakupu:

- wejść na stronę producenta www.movano.global/warranty albo www.mitsu.global/warranty,
- wypełnić formularz online,
- kliknąć w link aktywujący, który zostanie wysłany drogą mailową.  

 

Kto może skorzystać z możliwości wydłużenia gwarancji?

Każdy klient końcowy. Bez różnicy, czy chodzi o zwykłego Kowalskiego, czy klienta firmowego. 

 

Szczegółowe informacje znajdują się w karcie gwarancyjnej oraz na stronie producenta – www.movano.global lub www.mitsu.global.

pixel