Mitsu i Movano – polskie marki z Laurem Odkrycie Roku 2017

2017-10-12
Mitsu i Movano – polskie marki z Laurem Odkrycie Roku 2017

W dzisiejszych czasach, i to w wielu branżach, pokutuje przekonanie, że zamiennik różni się nieco od oryginału. Kupujemy je jednak, bo są tańsze. I niestety, często wraz z ceną spada jakość. Tymczasem dwie polskie marki – Mitsu i Movano – udowadniają, że dobry zamiennik nie musi odbiegać jakością od oryginału. Co więcej, jakość urządzeń produkowanych przez właściciela marek, firmę ICO sp. z o.o., s.k., została właśnie doceniona Laurem Odkrycie Roku 2017. Można?

– Jakość jest dla nas równie ważna, jak przystępna dla klienta cena – podkreśla Jacek Jaroszuk, prezes ICO sp. z o.o., s.k. – Jesteśmy pasjonatami branży urządzeń przenośnych i akcesoriów do nich, dlatego produkty, które wprowadzamy na rynek, są testowane pod względem bezpieczeństwa i jakości na wszystkich etapach produkcji.

Mitsu i Movano to marki akcesoriów do urządzeń przenośnych, począwszy od baterii do laptopów, telefonów i elektronarzędzi poprzez zasilacze sieciowe i samochodowe aż po power banki i lampy do projektorów.

Produkty sygnowane logiem Mitsu i Movano wyróżnia niezawodność, dbałość o bezpieczeństwo oraz powszechne zadowolenie klientów. Baterie obu marek zawierają wyłącznie sprawdzone i ekologiczne ogniwa litowo-jonowe klasy A, dzięki czemu zapewniają rzeczywistą deklarowaną pojemność. Z kolei zasilacze – sztandarowy produkt Movano – które już w ponad milionowej liczbie zasilają laptopy Polaków, mają liczne zabezpieczenia dbające o bezpieczeństwo, komfort i bezstresową pracę użytkownika.

– W tym roku oferta poszerzona zostanie o nową gamę zasilaczy Mitsu, które podobnie jak baterie tej marki, będą mieć międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa i jakości – mówi Jacek Jaroszuk.

pixel