Baterie do laptopów Movano, Mitsu i Movano Premium – poznaj zalety!

2021-08-03
Baterie do laptopów Movano, Mitsu i Movano Premium – poznaj zalety!

Baterie w laptopach mają to do siebie, że, prędzej czy później, trzeba je wymienić. Urządzenia te, ze względu na swoją konstrukcję, z czasem tracą zdolność do kumulowania energii, co sprawia, że coraz mniej efektywnie oddają ją komputerowi. Kiedy doszło do momentu, w którym Twój laptop bez podłączenia do prądu jest w stanie pracować nie dłużej niż kilka – kilkanaście minut lub, co gorsza, wcale, to niezwodny znak, że przyszedł czas na wymianę akumulatora. Obecnie dużą popularnością cieszą się produkty marki Movano, Mitsu i Movano Premium – to sprawdzone zamienniki baterii do laptopa, które swoją jakością nie odbiegają od oryginałów. Poznajcie ich zalety!

Obecnie zakup oryginalnych baterii do laptopa coraz mniej się opłaca. Przede wszystkim takie akumulatory są zdecydowanie droższe, a ponadto wcale nie tak łatwo je dostać. Jeśli nasz komputer nie jest najnowszym modelem danego producenta, to może okazać się, że baterie do niego nie są już produkowane lub będziemy musieli poczekać na ich dostarczenie nawet kilka tygodni.

W takiej sytuacji nic dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się zakupem tańszych zamienników. Oczywiście, na rynku można znaleźć całą serię akumulatorów tzw. no name, które w żaden sposób nie gwarantują stabilnego i bezpiecznego działania. Dlatego tak bardzo wyróżnia się propozycja marek Movano i Mitsu, których produkty często nie odbiegają jakością od oryginałów, a ponadto posiadają gwarancję, w wielu przypadkach nawet dłuższą niż w oryginalnych akumulatorach.

Jeśli dodatkowo zamawiamy je w takim miejscu jak Przenosne.pl, to możemy liczyć na kompleksową pomoc przy wyborze baterii do laptopa i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące prawidłowego korzystania ze sprzętu.

Baterie Movano i Mitsu – wysoka jakość w dobrej cenie

Baterie do laptopów Movano, Mitsu oraz Movano Premium często kosztują nawet kilka razy mniej w porównaniu z oryginałami. Niektórych niska cena może odstraszać, bo budzi skojarzenia, że sprzęt jest niezbyt dobrej jakości. W tym przypadku jest odwrotnie. Koszt akumulatorów Movano, Movano Premium i Mitsu zdecydowanie idzie w parze z jakością.

W wielu modelach zastosowano podzespoły, po które sięgają oryginalni producenci, tacy jak LG i Samsung. W ofercie marek Movano i Mitsu znajdują się baterie wyposażone w wysokiej jakości ogniwa litowo – jonowe lub litowo – polimerowe klasy A i A+.

Produkty posiadają kompleksowe zabezpieczenia chroniące przed przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem i przeładowaniem, co sprawia, że urządzenia są w pełni bezpieczne w użytkowaniu.

Baterie do laptopów marki Mitsu, Movano i Movano Premium charakteryzuje rzeczywista deklarowana pojemność, która jest zróżnicowana w żelazności od modelu. Wersje Movano Premium cechują się najwyższą możliwą pojemnością, często nawet wyższą od oryginalnych akumulatorów. Ponadto oferowane akcesoria nie posiadają tzw. „efektu pamięci”.

W porównaniu z innymi zamiennikami baterie Movano, Movano Premium I Mitsu cechuje stabilna i zrównoważona praca. Posiadają one niezawodny i długotrwały czas między kolejnymi cyklami ładowania, co pozwala swobodnie korzystać z laptopa w każdym miejscu przez wiele godzin. Charakteryzują się także znacznie wolniejszym spadkiem nominalnej pojemności w porównaniu z tańszymi zamiennikami oraz niską podatnością na samoistne rozładowania.

Dodatkowo każda bateria Mitsu, Movano oraz Movano Premium posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE, ROHS oraz ISO09001. Są one międzynarodowymi oznaczeniami produktów wysokiej jakości oraz charakteryzujących się stabilną i bezpieczną pracą.

Baterie Movano, Mitsu i Movano Premium – szeroki wybór modeli

Kolejną zaletą baterii do laptopów Movano, Mitsu i Movano Premium jest szeroki wybór modeli, które sprawdzą się do niemalże każdego komputera. Producent tych wysokiej jakości zamienników oferuje produkty dedykowane zarówno najnowszym urządzeniom, jak i nieco starszym sprzętom. W ofercie Movano, Movano Premium I Mitsu znajdziecie akumulatory do laptopów Acer, Apple, Asus, Clevo, Dell, Fujitsu, IBM, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba, Benq i wiele innych.

Baterie Mitsu – dbałość o środowisko

Dodatkowym atutem baterii do laptopów marki Mitsu jest ich ekologiczność. Jeśli zatem należysz do osób, którym na sercu leży dobro naszej planety, to z czystym sumieniem możesz wybrać produkty Mitsu. Producent tych baterii współpracuje bowiem z organizacjami zajmującymi się edukacją ekologiczną, wspierającymi selektywną zbiórkę oraz maksymalny odzysk odpadów.

Baterie Movano, Mitsu i Movano Premium na Przneosne.pl

Przenosne.pl to oficjalny dystrybutor baterii do laptopów Movano, Mitsu i Movano w Polsce. Produkty, które u nas znajdziecie są w pełni nowe. W każdym zestawie znajduje się bateria, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna. Zapewniamy 24 miesiące gwarancji na obudowę i elektronikę baterii oraz 12 miesięcy na pojemność ogniw. Istnieje możliwość korzystania z dodatkowej, darmowej 6-miesicznej gwarancji na pojemność ogniw po rejestracji produktu. Takich długości gwarancji nie zapewniają nawet producenci oryginalnych akumulatorów do laptopa! Wybierając produkty z oferty Przenosne.pl masz więc pewność, że sięgasz po akcesoria doskonałej jakości i w najlepszej cenie, które zapewnią Ci stabilną i bezpieczną pracę przez wiele miesięcy.

pixel