Przewody i adaptery

Przewody i adaptery

( ilość produktów: 86 )

Niezawodne kable zasilające

Kable zasilające stanowią element niezbędny dla prawidłowego działania urządzeń elektronicznych. W ofercie naszego sklepu internetowego przenosne.pl, znaleźć można wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się do zasilania różnego rodzaju sprzętów. Dla użytkowników sprzętu komputerowego polecamy kabel komputerowy 3-żyłowy, ze złączem żeńskim C13 oraz męskim C14, który wykorzystać można do połączenia zasilacza komputerowego z zasilaczem awaryjnym UPS. Długość przewodu, wynosząca 152 cm, zapewnia wygodne użytkowanie. Oferujemy również kable marki Movano w standardzie 2-żyłowym, który wykorzystywany jest najczęściej w zasilaczach laptopowych oraz przy podłączaniu różnego rodzaju sprzętu RTV. Kable marki Movano nabyć można także w standardzie 3-żyłowym. W sklepie przenosne.pl, zakupić można również kable dedykowane do zasilaczy Dell oraz Apple.

Przejściówki i adaptery do zasilacza dla każdego

W naszym asortymencie nabyć można różnego rodzaju produkty, takie jak adaptery do zasilacza, przejściówki do zasilacza i różnego rodzaju przewody dedykowane do telefonów i smartfonów. Wśród naszych propozycji, znajdują się bardzo ciekawe rozwiązania  w postaci przewodu umożliwiającego podłączenie iPhone’a, iPada lub IPoda ze złączem USB komputera. W rezultacie użytkownik zyskuje możliwość synchronizacji, ładowania baterii oraz stabilnego transferu danych. Dysponujemy również przewodami, które dają możliwość podłączenia sprzętu innych producentów. Wykorzystać można między innymi kabel marki Movano, dedykowany do podłączenia tabletu marki Asus. Przewód umożliwia transfer danych pomiędzy tabletem i drugim urządzeniem, które wyposażone zostało w złącze USB. Analogiczny przewód dostępny jest również dla posiadaczy tabletu Samsung Galaxy Tab.

Wysokiej jakości kable zasilające, przejściówki, adaptery i wiele więcej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, który dostępny jest za pośrednictwem naszego sklepu internetowego przenosne.pl. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością oraz gwarantują prawidłowe i stabilne działanie podłączonych do nich urządzeń. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług, spotka się z uznaniem każdego Klienta. Wybierz produkt dla siebie i złóż zamówienie już dziś.

pixel