Dostawa i płatności

DARMOWA DOSTAWA NA ZAKUP POWYŻEJ 45ZŁ
przy przedpłacie (Paczkomaty, kurierzy InPost i DPD)

 

Zamówienie złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia pod warunkiem otrzymania wpłaty lub w przypadku wybrania opcji "za pobraniem". Transport paczek odbywa się za pośrednictwem:

• InPost Paczkomaty

• firmy kurierskiej InPost

• firmy kurierskiej DPD

• firmy kurierskiej UPS

      

Paczkomaty InPost 0 zł (przy zamówieniu powyżej 45 zł i przedpłacie)

Przedpłata – 7,90 zł (przy zamówieniu poniżej 45 zł)

Pobranie – 7,90 zł

Odbiór przesyłki w Paczkomacie jest wygodną formą realizacji zamówień z możliwością odbioru 24h na dobę. Wysłany produkt znajdzie się w skrytce firmy InPost zwykle do 24h od momentu jej nadania. Kiedy przesyłka jest już gotowa do obioru otrzymujesz sms na swój numer telefonu i to Ty decydujesz, kiedy Ci wygodniej ją odebrać. Masz na to 48h od momentu dotarcia paczki do Paczkomatu. Po upływie tego okresu przesyłka trafia do bazy InPost, gdzie masz ostatnią możliwość jej odbioru. Przesyłka jest ubezpieczona do kwoty 5000 zł brutto. 

 

Kurier InPost 0 zł (przy zamówieniu powyżej 45 zł i przedpłacie)

Przedpłata – 11,90 zł (przy zamówieniu poniżej 45 zł)

Pobranie – 13,90 zł

Przesyłka kurierska InPost to gwarancja otrzymania przesyłki w ciągu 24h od daty nadania. Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie do godz. 14:00 masz pewność, że dnia następnego produkt do Ciebie dostarczy kurier InPost, który w razie braku zastania w domu skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona do kwoty 5000 zł brutto. Należy zawsze sprawdzić stan taśmy oraz opakowania przed przyjęciem paczki od kuriera. W razie wątpliwego stanu paczki należy sporządzić odpowiedni protokół, będący podstawą do reklamacji.

 

Kurier DPD 0 zł (przy zamówieniu powyżej 45 zł i przedpłacie)

Przedpłata – 9,90 zł (przy zamówieniu poniżej 45 zł)

Pobranie – 12,90 zł

Przesyłka kurierska DPD to gwarancja otrzymania przesyłki w ciągu 24h od daty nadania. Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie do godz. 14:00 masz pewność, że dnia następnego produkt do Ciebie dostarczy kurier DPD, który w razie braku zastania w domu skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona do kwoty 5000 zł brutto. Należy zawsze sprawdzić stan taśmy oraz opakowania przed przyjęciem paczki od kuriera. W razie wątpliwego stanu paczki należy sporządzić odpowiedni protokół, będący podstawą do reklamacji.

 

Kurier UPS (brak darmowej przesyłki)

Przedpłata – 14,90 zł

Pobranie – 19,90 zł

Przesyłka kurierska UPS to gwarancja otrzymania przesyłki w ciągu 24h od daty nadania. Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie do godz. 14:00 masz pewność, że dnia następnego produkt do Ciebie dostarczy kurier UPS, który w razie braku zastania w domu skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona do kwoty 5000 zł brutto. Należy zawsze sprawdzić stan taśmy oraz opakowania przed przyjęciem paczki od kuriera. W razie wątpliwego stanu paczki należy sporządzić odpowiedni protokół, będący podstawą do reklamacji.

pixel