Dostawa i płatności

Darmowa dostawa do Paczkomatu na zakup powyżej 20zł.

 

Zamówienie założone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia pod warunkiem otrzymania wpłaty lub w przypadku wybrania opcji "za pobraniem". Transport paczek obywa się za pośrednictwem:

• firmy kurierskiej DPD

• InPost Paczkomaty

     

 

Paczkomat InPost (0 zł przy zamówieniu powyżej 20 zł i przedpłacie)

Przedpłata – 7,90 zł (przy zamówieniu poniżej 20 zł)

Pobranie – 7,90 zł

Odbiór przesyłki w Paczkomacie jest wygodną formą realizacji zamówień z możliwością odbioru 24h na dobę. Wysłany produkt znajdzie się w skrytce firmy InPost zwykle do 24h od momentu jej nadania. Kiedy przesyłka jest już gotowa do obioru otrzymujesz sms na swój numer telefonu i to Ty decydujesz, kiedy Ci wygodniej ją odebrać. Masz na to 48h od momentu dotarcia paczki do Paczkomatu. Po upływie tego okresu przesyłka trafia do bazy InPost, gdzie masz ostatnią możliwość jej odbioru. Przesyłka jest ubezpieczona do kwoty 5000 zł brutto. 

 

 Kurier DPD

Przedpłata – 9,90 zł

Pobranie – 12,90 zł

Przesyłka kurierska DPD to gwarancja otrzymania przesyłki w ciągu 24h od daty nadania. Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie do godz. 14:00 masz pewność, że dnia następnego produkt do Ciebie dostarczy kurier DPD, który w razie braku zastania w domu skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona do kwoty 5000 zł brutto. Należy zawsze sprawdzić stan taśmy oraz opakowania przed przyjęciem paczki od kuriera. W razie wątpliwego stanu paczki należy sporządzić odpowiedni protokół, będący podstawą do reklamacji.

 

Odbiór osobisty (0 zł)

Zakupiony produkt możesz odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod adresem: ICO Przenośne, Mokronos Górny ul. Radosna 8, 55-080 Kąty Wrocławskie.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
OK, zamknij
pixel