Naładuj się pozytywnie

Nasze produkty od czternastu lat dostarczają energię do Waszych urządzeń przenośnych. Żyjąc tak długo w świecie baterii przekonaliśmy się, jak wiele ma z nim wspólnego nasz, ludzki świat.

dlatego

realizujemy akcję

skąd pomysł

Wszystko zaczęło się od żarówki. Kilka lat temu zobaczyliśmy żarówkę narysowaną przez Mariusza Kędzierskiego. Zobaczyliśmy w materiale wideo cały proces powstawania tego rysunku. I nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że Mariusz to artysta bez rąk. Wielki talent, mimo wielkich ograniczeń.

Od tamtej pory śledzimy i wspieramy jego karierę i rozwój. Czerpiemy z jego optymizmu. Znamy też jego marzenia. Wiemy, że jednym z nich jest zorganizowanie własnej wystawy w Nowym Jorku. Niestety, jest to dla tego młodego człowieka zbyt duży wysiłek finansowy. I tak nam też się zaświeciła… żarówka!

realizacja

Zrozumieliśmy, że możemy pomóc Mariuszowi w bardzo prosty sposób. A Wy – nic właściwie nie robiąc – możecie to zrobić wspólnie z nami. Postanowiliśmy przeznaczyć część funduszy z tegorocznej sprzedaży w sklepie przenosne.pl na wsparcie organizacji wystawy Mariusza Kędzierskiego w Nowym Jorku. W ten sposób także Wy obdarzając nas zaufaniem i kupując u nas przyczynicie się do realizacji największego marzenia tego niezwykle uzdolnionego i wyjątkowo pozytywnego człowieka.

ładujemy się pozytywnie

Tak właśnie powstała akcja „Naładuj się pozytywnie!”, której symbolem (nie mogło być inaczej) jest żarówka, oczywiście narysowana przez Mariusza. Hasło to wynik tego właśnie, o czym pisaliśmy na początku – świadomości, jak bliskie sobie są świat ludzi i świat urządzeń przenośnych. I to nie tylko dlatego, że używamy ich co raz częściej i coraz więcej. Prawda jest taka, że i one, i my potrzebujemy od czasu do czasu solidnego ładowania akumulatorów. Nie bez powodu przecież my, ludzie, tak właśnie nazywamy chwile, w których odrywamy się od codzienności, szukamy inspiracji, realizujemy swoje pasje. Ale też – pomagamy. To wszystko ładuje nas pozytywnie.

dołącz do nas

Zabiegani wśród codziennych obowiązków często nie dostrzegamy, jak łatwo zrobić coś dobrego i jak niewiele czasami trzeba.

W przypadku naszej akcji – nie musisz robić nic. Każdy Twój zakup w naszym sklepie to krok Mariusza Kędzierskiego do spełnienia marzenia swojego życia.

kim jest mariusz kędzierski?

To urodzony w 1992 r. bez rąk polski artysta rysownik. Mieszka w Świdnicy na Dolnym Śląsku. Jego talent został odkryty, kiedy miał zaledwie trzy lata. Rysował i malował aż do dwunastego roku życia, kiedy na kilka lat zaprzestał realizowania swojej pasji. Jednak po jednej z operacji, pod koniec 2008 roku, wrócił do rysowania.

Od tamtej pory tworzy, głównie portrety. Jego rysunki zostały sprzedane do wielu krajów, m.in. USA, Wielkiej Brytanii czy Korei Południowej. Jedna z jego prac trafiła także na okładkę płyty wydanej w Stanach Zjednoczonych.

Mariusz jest samoukiem, ale przez trzy miesiące studiował na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na wydziale wystroju wnętrz. Jest jednym z podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka.

W październiku 2013 roku zdobył 2. miejsce w międzynarodowym konkursie Best Global Artist Award Vienna 2013. W grudniu 2015 roku otrzymał Nagrodę Publiczności w ogólnopolskim plebiscycie “Człowiek bez barier 2015”.

Od 2015 roku Mariusz Kędzierski motywuje innych, spotykając się z nimi i rozmawiając o przekraczaniu własnych barier, często znajdujących się wyłącznie w głowie. W 2016 roku wystąpił m.in. w Tajwanie. Podczas takich spotkań pokazuje osobom, które szukają swojej drogi życiowej, jak proste, dzięki właściwemu nastawieniu, jest jej znalezienie. I jak niesamowite, mimo ograniczeń, może być życie. Wystarczy te ograniczenia pokonać.

O wyjątkowym talencie Mariusza możecie przekonać się zaglądając do naszej galerii. Znajdziecie w niej jego prace, a także zdjęcia jego samego w różnych miejscach, w których realizuje swoją pasję. Jeśli Was zainteresuje, zapraszamy po więcej na mariuszkedzierski.net. A jeśli tak jak my uważacie, że warto śledzić jego karierę i ciekawe życie, polubcie jego fanpage: www.facebook.com/MariuszKedzierskiArt. Warto!

pixel